4. 3. 2024

Návštěva senátorky Hany Žákové

Dne 1.března 2024 poctila návštěvou naši společnost TTS energo senátorka Hana Žáková.  Paní senátorce jsme představili provoz a „zákulisí“ jednoho z našich největších tepelných zdrojů – Teplárny Sever.

Tento unikátní vícepalivový zdroj využívá k vytápění zejména dřevní biomasu a slámu, funkci rezervních zdrojů plní kotle na zemní plyn či ELTO. Kromě tepla se zde vyrábí i elektrická energie, jednak pomocí klasických kogeneračních jednotek na zemní plyn, ale hlavně pomocí nejmodernější technologie ORC při spalování dřevní biomasy.

Aktuálně v Třebíči provozujeme celkem čtyři teplárny, které dodávají teplo většině obyvatel města. Mezi hlavní odběratele patří školy, školky, nemocnice, průmyslové objekty, rodinné domy a bytové domy. Dodávky tepla jsou realizovány z více jak 94 % pomocí kotlů na spalování biomasy (dřevní štěpka, sláma).

Věřme tomu, že paní senátorka získané informace uplatní nejen v senátu, kde rovněž zastává funkci předsedkyně Podvýboru pro energetiku a dopravu Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu.

Nabídka pracovní pozice

3. 4. 2024
Do týmu hledáme novou posilu na pozici hlavní...
Více >

Oznámení o přerušení dodávky tepelné energie

5. 3. 2024
Dne 12.3.2024 od 14:00 hodin do ukončení prací (maximálně do 20:00 hodin) bude přerušena dodávka tepelné energie pro vytápění (UT) a ohřev teplé vody (TV) ve vašem domě (objektu). Důvodem přerušení je oprava na...
Více >

Ohlášení kalkulované ceny 2024

30. 11. 2023
Kalkulovaná cena za tepelnou energii je stanovena pro rok 2024 na 681Kč bez DPH za GJ. Vyúčtovací cena pro rok 2023 bude přesně vyjádřena začátkem nového roku, nepřesáhne však kalkulovaných 681Kč bez DPH za GJ. Více...
Více >