Přijmi naši výzvu a PRACUJ V TEPLE!

Profesní životopis můžeš poslat na: prace@tts.czNebo nám rovnou zavolej +420 568 837 611

Společnost TTS energo s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici:

Hlavní účetní

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • minimálně 5 let praxe v oboru
  • komplexní znalost účetní a daňové problematiky
  • aktivní znalost práce na PC
  • samostatný přístup k řešení úkolů
  • pečlivost, spolehlivost, flexibilitu
  • znalost účetních programů Helios a Pohoda výhodou
  • nástup ihned

Co vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou a odpovědnou práci
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příspěvek na stravování

Provozní elektrikář / Dispečer

Náplň práce:

  • údržbářské práce elektro na teplárnách v Třebíči
  • obsluha a řízení tepláren a výměníkových stanic
  • 8 / 12 hodinový provoz

Požadujeme:

  • vyučení v oboru elektro, střední odborné vzdělání obor elektro nebo energetika
  • pracovník znalý §5 dle vyhlášky č. 50/1978
  • řidičský průkaz sk. B
  • aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů

  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • místo pracoviště – Třebíč

Těšíme se na vaše reakce a na budoucí spolupráci.