14. 9. 2023

MČR STIHL TIMBERSPORTS 2023 v Třebíči

Po deseti letech se do Třebíče vrátila největší dřevorubecká soutěž STIHL TIMBERSPORTS, a to hned s vyvrcholením sezóny Mistrovstvím České republiky 2023, které se konalo za podpory společnosti TTS energo dne 9.9.2023 na Karlově náměstí. Sobotní dopoledne začalo s mezinárodními MČR Rookie (juniorů) a MČR Žen, kde triumfovali cizinci z Rakouska a Německa.

Odpolední hlavní soutěž 12 nejlepších Čechů v kategorii Pro series se skládala ze tří vyřazovacích kol, kdy bylo možné shlédnout následující disciplíny: Underhand Chop, Stock Saw, Standing Block Chop, Single Buck, Springboard a Hot Saw. Mezi startujícími byl i Martin Roušal, kterému se podařilo obhájit loňský titul.

Vítězové v jednotlivých kategoriích MČR:

MČR Pro series (ČR) – Martin Roušal MČR Žen (mezinárodní) – Julian Einfalt (Rakousko) MČR Rookie (mezinárodní) – Tim Anthofer (Německo)

Ceny v kategorii Pro series předávali Richard Horký ml (TTS energo) a Petr Šmejkal (B TECHNIK).

 

Fotografie se souhlasem THE ORIGINAL EXTREME SUPPORT, spol. s r.o. a Petra Stasiaka.

Ukončení topné sezóny 2023/2024

20. 5. 2024
Vážení zákazníci, s ohledem na aktuální vývoj venkovní teploty a předpovědi počasí pro další období dnes ukončujeme topnou sezónu 2023/2024. V případě ochlazení jsme připraveni, po domluvě s předsedy SVJ,...
Více >

Podpora činnosti Oblastní charity Třebíč

17. 5. 2024
...
Více >

Návštěva z Kraje Vysočina na teplárně SEVER

17. 5. 2024
Teplárnu SEVER navštívili dne 30. dubna paní náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina Hana Hajnová a pan radní Kraje Vysočina Jan Břížďala. Na naší největší provozovně se seznámili s fungováním CZT (centrální...
Více >