14. 9. 2023

MČR STIHL TIMBERSPORTS 2023 v Třebíči

Po deseti letech se do Třebíče vrátila největší dřevorubecká soutěž STIHL TIMBERSPORTS, a to hned s vyvrcholením sezóny Mistrovstvím České republiky 2023, které se konalo za podpory společnosti TTS energo dne 9.9.2023 na Karlově náměstí. Sobotní dopoledne začalo s mezinárodními MČR Rookie (juniorů) a MČR Žen, kde triumfovali cizinci z Rakouska a Německa.

Odpolední hlavní soutěž 12 nejlepších Čechů v kategorii Pro series se skládala ze tří vyřazovacích kol, kdy bylo možné shlédnout následující disciplíny: Underhand Chop, Stock Saw, Standing Block Chop, Single Buck, Springboard a Hot Saw. Mezi startujícími byl i Martin Roušal, kterému se podařilo obhájit loňský titul.

Vítězové v jednotlivých kategoriích MČR:

MČR Pro series (ČR) – Martin Roušal MČR Žen (mezinárodní) – Julian Einfalt (Rakousko) MČR Rookie (mezinárodní) – Tim Anthofer (Německo)

Ceny v kategorii Pro series předávali Richard Horký ml (TTS energo) a Petr Šmejkal (B TECHNIK).

 

Fotografie se souhlasem THE ORIGINAL EXTREME SUPPORT, spol. s r.o. a Petra Stasiaka.

Just How Much Weight Can You Lose with Water Tablets?

27. 2. 2024
Water pills, likewis variquit que contienee referred to as diuretics, have acquired appeal recently as a potential fat burning service. These medicines are frequently prescribed to deal with conditions such as hypertension, edema, and...
Více >

Ohlášení kalkulované ceny 2024

30. 11. 2023
Kalkulovaná cena za tepelnou energii je stanovena pro rok 2024 na 681Kč bez DPH za GJ. Vyúčtovací cena pro rok 2023 bude přesně vyjádřena začátkem nového roku, nepřesáhne však kalkulovaných 681Kč bez DPH za GJ. Více...
Více >

Nabídka pracovní pozice

14. 11. 2023
Do týmu hledáme novou posilu na pozici všeobecná/ý...
Více >