6. 4. 2012

Díky TTS má nemocnice nové lůžko pro dialyzované pacienty

Dne 6. dubna se uskutečnilo již téměř tradiční setkání představitelů třebíčské nemocnice s

jednatelem společnosti TTS energo Ing. Richardem Horkým.

Důvodem bylo slavnostní předání nového lůžka pro dialyzované pacienty, které nemocnici věnovala

právě společnost TTS.

Díky napojení místní nemocnice na soustavu zásobování teplem ušetří toto zařízení ročně přes 2

miliony korun. Navíc je třebíčská nemocnice jedinou v ČR, která je výtápěna biomasou spalovanou s vysokou

účinností.

Věříme, že lůžko dobře poslouží pacientům, a že i v budocnosti tato spolupráce přinese další

zkvalitnění lékařské péče v této nemocnici.

více v článku v Horáckých novinách ze dne 10. dubna

Oznámení o přerušení dodávky tepelné energie (teplé vody)

25. 5. 2026
Od 2.6.2026 04:00 hodin do ukončení prací maximálně do 2.6.2026 18:00 hodin bude přerušena dodávka tepelné energie v lokalitě Horka - Domky, dům sv. Zdislavy Důvodem přerušení dodávek je rozšíření rozvodu SZTe v...
Více >

Ukončení topné sezóny 2025/2026

6. 5. 2026
Vážení zákazníci, s ohledem na aktuální vývoj venkovní teploty a předpovědi počasí pro další období bude tento týden ukončena topná sezóna 2025/2026. V případě ochlazení jsme připraveni, po domluvě s předsedy...
Více >

250 tisíc Kč pro Nemocnici Třebíč

9. 4. 2026
Společnost TTS energo věnovala Nemocnici Třebíč částku 250 000 Kč na pořízení moderního vyhřívaného lůžka s fototerapií a vyhřívané podložky. Tato špičková zařízení výrazně zkvalitní péči o pacienty,...
Více >